با سلام

جهت ثبت نام نهایی و جانمایی غرفه ها لطفا فرم ثبت نام و  همچنین شرایط و مقررات مربوط به بیست ویکمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کرمان را مطالعه و سپس اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمائید .

لطفا بدلیل استفاده از اطلاعات ورودی برای صدور پیش فاکتور و همچنین استفاده در سایر موارد مربوط به نمایشگاه در تکمیل فرم ثبت نام و اطلاعات وارد شده دقت فرمائید 

نکته مهم : اعتبار پیش فاکتورهای صادر شده تنها 48 ساعت از زمان صدور می باشد و درخواست کننده برای ثبت نام نهایی و قطعی شدن غرفه و همچنین جانمایی می بایست در زمان مشخص شده (48 ساعت بعد از دریافت پیش فاکتور ) نسبت به پرداخت اقدام نماید در غیر اینصورت عدم اقدام به منزله انصراف ، و غرفه به سایر متقاضیان واگذار خواهد شد 

لازم به توضیح است جهت تکمیل مراحل ثبت نام علاوه بر ثبت نام اینترنتی از مسیر زیر نسبت به دریافت فرم ها اقدام و بعد از تکمیل،  مهر و امضا نموده و در پایان فرم زیر بارگذاری نمائید در ضمن در انتهای فرم ثبت نام موجود در سایت  حتما باید تمام شرایط  ومقررات را مطالعه نمائید تا امکان زدن تیک مربوط به شرایط و قوانین فعال شود 

هزینه های مربوط به بیست ویکمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کرمان به شرح زیر می باشد :

غرفه داخل سالن های اصلی (فقط فضای خالی بدون غرفه بندی )   هر متر مربع : 9/800/000 ریال 

غرفه داخل سالن های اصلی (با غرفه بندی میز وصندلی و کتیبه ) هر متر مربع 12/000/000 ریال 

غرفه محوطه باز بالا بین سالن ها هر متر مربع 12/000/000 ریال 

غرفه محوطه پائین ورودی اصلی نمایشگاه هر متر مربع 8/500/000 ریال 

ثبت نام نمایشگاه ساختمان

قوانین و مقررات نمایشگاه(Required)

قوانين ومقررات بیست ویکمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان وصنایع وابسته کرمان
-----------------------------------------
شرايط ثبت نام در نمايشگاه
1.ارایه کپی روزنامه رسمی ، کپی جواز کسب با تاریخ معتبر و يا پروانه بهره برداري از مراجع ذيربط، نامه رسمی اخذ نمایندگی از شرکت مادر (برای واحد های دارای نمایندگی)
2.اولويت واگذاري غرفه بستگي به تاريخ رزرو غرفه و واريز وجه بطور كامل دارد. تعيين محل غرفه به اختيار شركت نمايشگاهها مي باشد و ليكن درصورت امكان با توجه به تاريخ رزرو غرفه و واريز وجه بطور كامل وتکمیل کلیه فرمها ، نظر غرفه دار در رابطه با محل غرفه تامين خواهد شد.
3.شركت كنندگان مجاز به واگذاري و يا تعويض غرفه هاي خود به غير نبوده و هرگونه تغييرات درخواستي فقط با تاييد كتبي برگزاركننده ممكن خواهد بود.
4.درصورت انصراف ازحضوروفسخ قرارداد پس از رزرو وجانمائی هیچگونه وجهی مسترد نمی گردد
مقررات و شرايط شرکت در نمایشگاه
براساس قوانین سازمان صنعت ومعدن وتجارت فروش در کلیه نمایشگاه های تخصصی ممنوع می باشد.
1. غرفه داران محترم موظف هستند نام شرکت ، شماره تماس غرفه ساز خودرا بیست روز قبل از آغاز غرفه سازی به همراه گرید و لیست پرسنل بیمه شده تامین اجتماعی به همراه چک غرفه سازی به مبلغ 20% مبلغ غرفه تحویل شرکت نماید. در غیراینصورت اجازه غرفه سازی به شرکت داده نمی شود.
2. عملیات مربوط به آماده سازی غرفه را حداکثر 24 ساعت قبل از تاریخ افتتاح نمایشگاه ((ساعت 20 روز دوشنبه مورخ 26 شهریورماه 1403 )) به پایان برسانند .لازم به توضیح است غرفه داران موظف به تحویل یک عدد چک به مبلغ 20% کل غرفه در وجه شرکت مجری می باشد در صورت آماده نبودن غرفه ، غرفه مورد نظر در روز افتتاحیه معلق ومسدود وچک دریافتی وصول می گردد وغرفه دار حق هیچگونه اعتراضی در این زمینه دارا نمی باشد.
نکته مهم : طبق ماده 1-7 قرارداد شرکت نمایشگاههای جنوبشرق هزینه غرفه سازی و برق رسانی به غرفه های خودساز به ازاء هرمترمربع مبلغ 800/000 ریال و برای کف سازی مبلغ 200/000 ریال می باشد و ساعت غرفه سازی از سال 9 صبح الی 9 شب می باشد درصورت درخواست بیشتر طبق نامه کتبی و با هزینه انجام می شود
3. سالنهای نمایشگاه حداكثر 3 روز قبل از افتتاح نمايشگاه دراختيار غرفه داران قرار خواهد گرفت.
4. غرفه آرايي، تزئينات داخلي و نظافت داخل غرفه در طول دوره برگزاري نمايشگاه به عهده غرفه داران بوده و در صورت نياز به وسايل اضافي مي بايست راسا نسبت به تامين آن اقدام نمايند. 
5. غرفه دار موظف خواهد بود از هنگام افتتاح تا پايان مراسم اختتاميه از جمع آوري و تعطيل نمودن غرفه, خودداري و يك روز قبل از اتمام مدت نمايشگاه ضمن انجام تسويه حساب و اخذ مجوز كتبي از امور مالي شركت مجری اقدام نمايد و نسبت به انتقال لوازم خود از نمايشگاه و تحويل غرفه به صورت اوليه به مسولين نمايشگاه در زمان تعيين شده اقدام نمايد. 
6. شرکت برگزارکننده تعهدی در قبال بازدیدکننده ندارد.
7. صاحب غرفه صرفا مجاز به استفاده از فضاي واگذاري ، محل واگذاری و امكانات متعارف غرفه بوده و در صورت استفاده نادرست، جبران هر گونه خسارت وارده احتمالي از جمله(( نوشتن ویا سوراخ کردن پانل ها ویا اسپیس فریم های نمایشگاهی و جابجايي پانل هاي نمايشگاهي سوراخ کردن کف سالنها و محوطه نمایشگاه ممنوع مي باشد. )) را تعهد مي نمايد و همچنين انجام هر گونه تغييري در شكل و ساختار غرفه و يا متعلقات آن, تنها با كسب مجوز كتبي از مديريت نمايشگاه ميسر مي باشد (تعيين و برآورد خسارت توسط کمیته اجرایی نمايشگاه وبا اخذ نظر کارشناس انجام خواهد شد)
8.طبق ماده 7 بند 17 قراردادنمایشگاه جنوبشرق غرفه دار اجازه نصب پرده، پوستر و ساير عوامل تبليغي در خارج از غرفه ودر فضای بالای غرفه را ندارد. در صورت تمايل با هماهنگي و پرداخت هزينه مي تواند مجوز كتبي لازم از روابط عمومي نمايشگاه دريافت كند. امور نمايشگاه ها عوامل تبليغاتي كه بدون مجوز نصب شده اند را جمع آوري خواهد نمود.درضمن در صورت معرفی وتبلیغ برند خاص در نمایشگاه توسط غرفه داران می بایست مجوز کتبی تبلیغ وارائه برند مورد نظر از صاحب امتیاز برند به مدیریت نمایشگاه ارائه گردد در صورت عدم رعایت کلیه تبلیغات برندهای بدون مجوز جمع آوری خواهند شد .
9.حضور غرفه داران حداقل 15 دقیقه قبل از آغاز ساعت بازدید همراه با کارت سینه الزامي است و چنانچه به علت عدم حضور يا عدم توجه مسولين غرفه در طول ساعات گشايش سالن و بازديد عموم ، كالا يا وسايل داخل غرفه مفقود گردد هيچ مسوليتي متوجه نمايشگاه نخواهد بودرعايت كامل مقررات جاري و ضوابط حاكم و تدويني نمايشگاه از جمله استفاده از كارت شناسايي، رعايت ساعات كار نمايشگاه، زمان تحويل و تخليه غرفه و ... الزامي است. 
10. انتظار مي رود كه غرفه داران عزيز ضمن رعايت كامل شئونات اسلامي، برخورد مناسب با بازديد كنندگان داشته باشند و پوشش و آرايش غرفه داران زننده و خارج از عرف نباشد.وبراساس دستورالعمل های ابلاغ شده دادستانی کل کشور پوشیدن کراوات برای آقایان وپوشیدن مانتوهای کوتاه واستفاده از شال برای بانوان محترم ممنوع می باشدلازم به توضیح است در صورت عدم رعایت از طرف غرفه داران محترم طبق ضوابط با آنها برخورد خواهد شد . 
11. مسولیت رعایت نکات فنی نشریه 13 (تاسیسات اکتریکی سازمان نظام مهندس )ونشریه 12 (رعایت نکات ایمنی سازمان مهندسی)درخصوص غرفه های خودساز برعهده شرکت کننده پیمانکارغرفه سازی وبرقکاران غرفه مربوطه می باشد.
12.صداي سيستم صوتي در حد معقول و صداي آنها از محدوده غرفه خارج نشود و مزاحمت براي غرفه هاي اطراف ايجاد ننمايد.
13. تصاويري كه از طريق كامپيوتر و يا ساير دستگاه ها پخش ميشود در حد معمول و متناسب با جامعه اسلامي باشد. 
14. غرفه دارن به هر دلیلی تا روز بعد از اختتامیه نمايشگاه مجاز به تعطيل نمودن غرفه خود در محل نمايشگاه نخواهند بود.

15. ثبت نام و حضور در نمايشگاه به منزله پذيرش كليه مفاد اين قرارداد بوده و مسئوليت عدم رعايت هر يك از آنها بعهده شركت كننده مي باشد.
16. شرکت برگزارکننده نمایشگاه در واگذاری تبلیغات ، وامتیاز اسپانسری به شرکتهای متقاضی مختار بوده وحق انتخاب را از بین متقاضیان برای خود محفوظ میدارد
17. درصورت درخواست بيشتر امكانات برقي درصورت امكان و با تاييد ناظر فني سالن ودر قبال دریافت وجه مربوطه قابل اجراء مي باشد.
18. طبق دستورالعمل شرکت نمایشگاههای بین المللی جنوبشرق ورود هر گونه ماشین آلات سنگین از جمله کامیون ، جرثقیل ، وانت بار و کامیونت ، مصالح ساختمانی از قبیل گـچ، سیـمان، هرنوع مـاسه، پوکـه،  شـن، سنـگ ریزه، هر نوع خـاك، آسفالت، تيغه گچي، بلوك و مشابه آنها و همچنین هر نوع ماشین آلات از قبیل، اره برقی، دستگاه برش، دستگاه جوش وپمپ باد و پیستوله رنگ پاشی و ابزار و ادوات مکمل یا مشابه آنها و هر گونه آهن آلات خام جهت ساخت غـرفه به سـالن نمایشگاه ممنـوع می باشد در صورت رعایت نکردن خسارت و از ساخت غرفه مربوطه جلوگیری می گردد.
19. شرکتهایی که غرفه خودساز دارند غرفه سازان موظف هستند کابل برق را تا نزدیک تابلوهای برق نمایشگاه در اختیار مسئول برق سالن قرار دهند .
20. پس از اتمام نمایشگاه مسئولیت کامل وپاکسازی غرفه نمایشگاه باغرفه دار می باشد که نهایت 48 ساعت پس از اتمام زمان نمایشگاه (حداکثر 1 مهرماه1403 ) انجام خواهد شد ودرغیراینصورت بابت هرروز تاخیر مبلغ 100/000/000 ریال (یکصدمیلیون ریال) خسارت از چک دریافتی کسر می گردد.بدیهی است پس از پایان مهلت مسئولیت مفقود شدن ویا خسارت احتمالی برعهده غرفه داران می باشد .
21. شرکت کنندگان مکلفند کالاهای نمایشی خودرادرقبال آتش سوزی، حوادث و.. بیمه نمایند. مسئولیت حوادث برعهده شرکت کننده می باشد.
22. تائید نهایی محل غرفه و قرارداد مشارکت در نمایشگاه منوط به تسویه حساب نهایی می باشد و در صورت عدم تسویه حساب غرفه داران تا قبل از افتتاحیه نمایشگاه ، این شرکت هیچگونه تعهدی در قطعی بودن قرارداد فی مابین نداشته وغرفه داران با امضاء فرم قوانین و مقررات و با اطلاع کافی از شرایط برگزاری تمامی موارد را پذیرفته وحق هیچگونه اعتراض در رابطه با عدم قطعی شدن قرارداد خود ندارند
23. شرکتها در انتخاب نوع غرفه از نظر محل غرفه ، غرفه با امکانات ویا بدون امکانات که در فرم های ثبت نام به آن اشاره شده است دقت کافی بخرج داده تا در زمان تحویل غرفه با مشکل روبرو نشوند .
غرفه بدون تجهیزات : یعنی فضای خالی بدون هیچگونه تجهیزات نمایشگاهی از قبیل پانل و یا اسپیس فریم اطراف ، میز و صندلی ، و سردرب غرفه ((کتیبه))
غرفه با تجهیزات : یعنی فضای نمایشگاهی همراه با پانل نمایشگاهی یا اسپیس فریم ، میز وصندلی ، سردرب غرفه ((کتیبه ))
------------------------

Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 20 MB.
فرم قوانین ومقررات نمایشگاهی را دانلود و مطالعه و سپس مهر وامضا نمايید